BİLGİ BANKASI

Zaman kaybetmeden destek almanızı sağlar. Daha önce sizler için oluşturulmuş yardım yazıları ile destek alabilirsiniz.

FORUM

Forum sayesinde yaşadığın sorunlar veya düşünceleriniz için yazı oluşturabilir ve diğer kullanıcılardan yorum alabilirsiniz.

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular alanı çözümü basit olan sorulara cevap verdiğimiz bir alandır. Çabuk çözüm almak için inceleyiniz.

SIKÇA GELEN BAZI SORULAR

Aldığım Temayı Nereden İndireceğim

Aldığınız tema siz satın aldıktan hemen sonra size mail olarak gönderilir ve mail’deki dosyaların içerisinde temanız bir zip dosyası halindedir. Buradan indirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

Satın Aldığım Tema Ne Zaman Kurulur

Temanızı kendiniz kuramıyor iseniz satın aldıktan sonra destek@e-tema.net adresine kurulumunu istediğinize dair mail atmanız gerekecektir. Arkadaşlarımız sizden ftp ve kullandığınız sistemin( opencart, wordpress vs. ) admin bilgilerini isteyeceklerdir. Bu bilgileri gönderdiğiniz zaman kurulumunuz çok kısa bir süre içerisinde yapılacaktır.

Neden Tasarımlarınızı Kendi Sitenizde Satmıyorsunuz

Tasarımlarımızı Tema.Ninja | Pazar Yeri sitesinden satışa sunuyoruz. Tema.Ninja’nın sağladığı kolaylıklar ve Türkiye’de tek plartform’lu bir sistem istediğimiz için tasarımlarımızı kendi sitemizde satmıyoruz.

Temada Özel Düzenleme Yaptırabilir Miyim

Satın alınan temalarda size özel bir düzenleme yaptırmak istiyorsanız destek@e-tema.net adresine mail atmanız gerekmektedir. İsteğinize göre ücretli ve ya ücretsiz olarak isteğiniz uygun ise tarafımızca düzenleme yapılacaktır.

Temalarınızın Bir Sistem Gereksinimi Var Mı

Temalarımız wordpress veya opencart kurabildiğiniz tüm hostinglerde çalışır ve herhangi bir sistem gereksinimi yoktur.

Sizden Destek Alabilmek İçin Sürem Nedir

Bizden tema satın aldığınızda 6 ay ücretsiz destek tarafınıza tanımlanır. Bu süre bittiğinde bizden teknik yardım alamazsınız fakat ufak destekler alabilirsiniz. Bu süre bittiğinde teknik desteğe devam etmek istiyorsanız destek paketinizi yenilemeniz gerekir.

Destek paketi olsun ya da olmasın, müşterimiz olun ya da olmayın Bilgi Bankası’na kayıt olabilir ve forum’dan destek alabilirsiniz.