Merhabalar, öncelikle temayı satın aldıktan sonra mail adresinize gönderilen tema dosyalarını bilgisayarınıza indiriniz, daha sonra aşağıdaki adımları takip ediniz.

 

  • İndirdiğiniz dosyanın içinde ki tema_adi.zip adlı tema zip’ini kurulu olan wordpress’inizin içindeki wp-content > themes klasörünün içerisine aktarınız.
  • WordPress admin paneline giriş yapınız ve Görünüm > Temalar alanından temanızı aktif hale getiriniz.
  • İndirdiğiniz dosya üzerinde eklentiler mevcut ise wp-content > plugins alanına aktarınız ya da admin panelinizde eklenti kurulumu ile ilgili bir uyarı görüyorsanız uyarıya tıklayarak temanızı kurunuz.
  • Temanızın içerisinde bir demo.xml mevcut ise lütfen yukarıda ki adımları yaptıktan sonra sisteme aktarınız.
  • Temanızda bir ön sayfa mevcut ise Sayfalar alanından sayfa oluşturup, sayfa şablonu seçerek kayıt ediniz ve daha sonra Ayarlar > Okuma alanında sayfanızı ön sayfa olarak tanımlayınız.

 

Bu fotoğraf’taki gibi temanızın gözükmesi gerekmektedir eğer gözükmüyor ise temayı yüklerken bir hata yapmış olabilirsiniz ya da sisteminizden kaynaklı bir sorun olabilir bu durumda destek@e-tema.net mail adresine lütfen mail atınız.

Was this article helpful to you?

Express Tema

Firmamızın bilgi bankası modaratörüyüm, bilgi bankasını ve forumlarla ilgili işlemleri ben sağlıyorum. Bana sormak istediğiniz bir soru var ise lütfen mesaj atınız.

Cevap bırakın