Express Tema Nedir ?

Express Tema olarak, e-tema.net üzerinden web tasarım hizmeti sunmaktayız. Biraz açmak gerekir ise firmamız hazır altyapıları (WordPress, Opencart, Cs Cart) kullanarak tema geliştirmektedir ve müşterilerimizin isteğine göre sadece hazır bir altyapı ile ya da altyapı kullanmadan php üzerinden özel tasarım hizmet vermektedir.

Express Tema adından da anlaşılacağı üzere size en hızlı hizmeti vermeye çalıştığımız bir sistemdir.

Hızlı Hizmet Kötü Hizmet Midir?

Hepimizin aklında hızlı denildiği zaman bir yönden eksik bir hizmet geliyor fakat Web Tasarım Sektöründe durum böyle değil. Biz bu görsel’dekinin aksine İyi, Kaliteli ve Hızlı bir hizmeti en uygun sürede size vermeye çalışıyoruz. Satın aldığınız bir tema için saatlerce beklemek sizin için para ve zaman kaybına eşit oluyor bu yüzden satın aldığınız bir temayı 10 dakika içinde kullanıma hazır bir şekilde bulmanız için bir sistem geliştiriyoruz. Aynı durum destek ve tema düzenlemeleri içinde geçerlidir. Bu yüzden müşteri canlısı temalar yapmaya özen gösteriyoruz; gereksiz tekrar eden kodlar, kullanılan altyapının bir üst sürümü çıktığında hata veren temalar, kullanıcı temasında ki herhangi bir alanı düzenlemek istediğinde saatlerini harcayacak bir sistem kullanmıyoruz.

 

Vizyonumuz

Express Tema nisan ayında oluşumuna başlamış bir firmadır. Bu sebepten dolayı Temmuz Ayı’na kadar beta sürecinde olacağız. Altyapımızı ve sistemimizi geliştireceğiz. Firmamıza ait 20 adet Tema olduğunda sitemiz kullanıcı aktivitesi olan bir sistem haline gelecek ve her ay’ın 15’inde tüm müşterilerimize kullanabilecekleri bir tema hediye edilecektir.

Beta süreci bittiğinde: Süreç bittiğinde size sunduğumuz vaatleri %100 tutabilecek bir sisteme sahip olacağız ve tüm müşterilerimizin mutlu olacağı bir sistemimiz olacak.

Misyonumuz

Express Tema olarak Türkiye’deki kodlama bilgisinin gelişmesini istiyoruz bu sebepten dolayı Genç Yazılımcıların içinde bulunabileceği projeler geliştiriyoruz.  Bu projeler ilerde yayında olacaklar.